O Bonark

Bonark Recruitment Group jest obecna w 5 krajach, obejmującą: Wielką Brytanię, Niemcy, Polskę, Węgry oraz Włochy.

NASZ CEL

Jesteśmy ekspertami w wykwalifikowanej rekrutacji, profesjonaliści i doświadczeni ludzi przez wszelkie branże i sektory.
Pracujemy na globalnym wyszukiwaniu i wyborze sektorów rynku – pracujemy tylko z profesjonalistami i zarządcami talentów ogólnoświatowych.
Każdego dnia, pomagamy firmom z całego świata, znaleźć odpowiednią dla nich osobę, aby wzmocnić ich rolę i siłę, w długoterminowym sukcesie. Nasze fundamenty są zbudowane na indywidualistach, w właściwej pracy, w właściwym czasie.

NASZE KOMPETENCJE

Nasze kompetencje obejmują pracę stałą. Wykorzystujemy zarówno krajową sieć jak i międzynarodową, działamy ponad granicami, aby pasujący profil osobowościowy.
Nieustannie dowodzimy i udoskonalamy nasz proces wewnętrzny, szkolimy pracowników, wprowadzamy nowe metody aby najlepiej dopasować je do potrzeb klienta. Mocno wierzymy, że nasze doświadczenie rynkowe pomaga organizacjom, zorientować się na rynku oraz dociera na rynek globalny.

NASZE PODEJŚCIE

Jeżeli szukasz dopasowanego podejścia rekrutacyjnego, lub wsparcia w procesie rekrutacji, czy szukasz konsultanta który pomoże Ci dopasować i zaplanować następny krok w Twojej karierze, dobrze trafiłeś.
Możemy oszczędzić Twój czas i pieniądze. Ale najważniejsze, że zlikwidujemy ryzyko w związku z brakiem odpowiedniej kadry, aby rozwijać biznes. Po prostu skontaktuj się z naszym biurem a my umieścimy odpowiednią dla Ciebie osobę. A jeśli akurat szukasz nowej pracy, zgłoś się do nas, pomożemy znaleźć odpowiednią. Użyj naszego doświadczenia.